22 اسفند 1397

برگزیدگان مرحله دوم مسابقات کامپیوتر سال تحصیلی 98-97

مولف: شریفی - دفتر فاوا   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

     در راستای بـرگزاری چـهارمین دوره مسـابقات کامپیوتر سال تحصیلی 98-97 در سه سـطح کلاس، آموزشگاه، مجـتمع حضـرت سیدالشهدا (ع)، دومین مرحله در اسفند ماه 1397 به صورت متمرکز توسط دفتر فاوا در مدارس برگزار شد و راه یافتگان به مرحله نهایی مشخص و اسامی آنها به شرح ذیل اعلام گردید:

    ضمن عرض تبریک و شادباش به این نوآموزان و برگزیدگان عزیز، به اطلاع می رساند مرحله نهایی مسابقات در فروردین ماه 1398 برگزار خواهد شد. موفقیت و سربلندی شما آرزوی ماست.

پایه  آموزشگاه نفر 1 نفر2 نفر3
اول پسرانه پاسداران علیرضا هنری محسن زارع  
اول پسرانه شهید چمران محمد صدرا نامدان مهدیار دهقانی  
اول دخترانه پاسداران نازنین زهرا تقی زاده فاطمه السادات دهقان  
اول پسرانه رمضانی ابوالفضل نیک اختر ابوالفضل سلیمان زاده  
اول دخترانه شهید چمران الهه سلیمانی نازنین فاطمه دهقان  
اول دخترانه مهریز فاطمه نصیری یاسمین دهقانی زاده  
اول پسرانه مهریز محمد امین معتمدی محمدطاها زارع میرک آباد  
پنجم پسرانه پاسداران علیرضا امیری حسام حیدری پور  
پنجم پسرانه شهید چمران امیرعلی حاجی یوسفی وحیدرضا زارع  
پنجم دخترانه پاسداران سارا تقوی نادیا عاقلان  
پنجم پسرانه رمضانی امیرحسین دهقان نیری پارسا منصوری  
پنجم دخترانه شهید چمران فاطمه نوری مهسا خیراندیش  
پنجم دخترانه مهریز نازنین فاطمه زارعزاده زهرا زارعزاده  
پنجم پسرانه مهریز یاسین دهقانی زاده امیرحسین غفوری زاده  
چهارم پسرانه پاسداران محمدحسین عبدی نسب سید امیرحسین میزان عدل  
چهارم پسرانه شهید چمران پارسا دهقانی محمدمعین معظمی  
چهارم دخترانه پاسداران ریحانه حاجی حسینی زهرا ابوئی  
چهارم پسرانه رمضانی علی احمدزاده محمد عماد دهقانیزاده  
چهارم دخترانه شهید چمران مهدیه نیکوکار زهرا حیدری  
چهارم دخترانه مهریز مریم علی پناه عسل خوانین زاده  
چهارم پسرانه مهریز محمدمهدی رحیمی محمد امین کمالیان  
دوم پسرانه پاسداران ایلیا دشتی پرهام مزیدی  
دوم پسرانه شهید چمران امیرعلی فصاحت سامان شیرمحمدی  
دوم دخترانه پاسداران نسترن منتظری نرگس رحمانی  
دوم پسرانه رمضانی محمدرضا حاجی زاده ماهان مدیرنان ساز  
دوم دخترانه شهید چمران پریسا بهروزمند نرگس آذرنوش  
دوم دخترانه مهریز سیده زهرا ابراهیمی هستی خواجه علی  
دوم پسرانه مهریز محمد امین زارع زاده علی اصغر احمدزاده  
سوم پسرانه پاسداران علی رضایی متین زرگرچی امیرحسین قهوه چی
سوم پسرانه شهید چمران سهیل سلطانی محسن دهقان سید محمد یاسین حسینی پور
سوم پسرانه رمضانی محمد محمدی امیرمسعود بینادار  
سوم دخترانه پاسداران ستایش انباری مهدیه حاجی ابول زاده  
سوم دخترانه شهید چمران محیا یوسفی ستاره حبوباتی  
سوم دخترانه مهریز سارا نصیری مریم ابویی  
سوم پسرانه مهریز محمدعرفان بابایی سیددانیال مهروکیلی  
ششم پسرانه پاسداران علی اذرباد امیرعلی شیرانیان  
ششم پسرانه شهید چمران محمدباقر چاکری علی انتظار بقیه ا... امیرحسین تیموری
ششم دخترانه پاسداران یکتا فراشاهی کیمیا دانایی فر  
ششم پسرانه رمضانی محمدعرفان دهقانی زاده سبحان منتظری  
ششم دخترانه شهید چمران نگین السادات تقوی حدیث کارگر  
ششم دخترانه مهریز هانیه خباز بیتاسادات بنی فاطمه  
ششم پسرانه مهریز ابوالفضل زارع زاده علی محمد زارع زاده  
 
 

تعداد مشاهده (142)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزیدگان مرحله دوم مسابقات کامپیوتر سال تحصیلی 98-97"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید