7 اردیبهشت 1398

اعلام نتایج نهایی چهارمین دوره مسابقات کامپیوتر

مولف: شریفی - دفتر فاوا   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

اعلام نتایج نهایی چهارمین دوره مسابقات کامپیوتر

چهارمین دوره مسابقات کامپیوتر مجتمع آموزشی حضرت سید الشهدا (علیه السلام) سال تحصیلی 98-97  با هدف بالا بردن سطح کاربری، کاربردی نمودن آموخته های دانش آموزان، تشویق و ترغیب استفاده صحیح و اصولی از نرم افزارهای کاربردی موجود؛ ویژه مقطع ابتدایی برگزار گردید.

در برگزاری این مسابقات به جز استعداد و تمرکز، میزان مهارت و کاربری فنی و اجرایی دانش آموزان به حیطه رقابت گذاشته شد. این دوره از مسابقات در سه سطح کلاس، آموزشگاه و مجتمع از بهمن97 لغایت فروردین98 طی سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی در بین دانش آموزان 4دبستان پسرانه  و 3 دبستان دخترانه برگزار شد.

ویژگی این دوره از مسابقات برگزاری آن به صورت متمرکز توسط کادر دفتری با حضور ناظران و مولفین و طراحان سوالات در مدارس بود،همچنین آزمودن مهارت سخنوری برگزیدگان در پایه سوم به صورت مجزا در سالن کنفرانس از نکات قابل توجه با توجه به آموزشهای هر پایه می باشد.بدیهی است خواستگاه اجرایی اینگونه مسابقات و اجرای آن در سطح مجتمع آموزشی، از میان 4500 دانش آموز میتواند ضمن کمک به پرورش استعدادها، زمینه حضور و پیشرفت هر چه بیشتر ایشان را در دنیای فناوری و تکنولوژی بیش از پیش نمایان نماید.

ضمن تشکر از همه ی مسئولین، معاونین فناوری، مربیان زحمت کش حوزه فناوری و دانش آموزان پرتلاشی که در این حوزه خوش درخشیدند، اسامی برگزیدگان به شرح ذیل اعلام می گردد:


پایه اول دختران:

الهه سلیمانی- دخترانه شهید چمران - رتبه 1
نازنین فاطمه دهقان - دخترانه شهید چمران - رتبه2
نا زنین زهرا تقی زاده - دخترانه پاسداران - رتبه 3 
فاطمه السادات دهقان- دخترانه پاسداران - ممتاز
یا سمین دهقانی زاده - دخترانه مهریز- ممتاز
فاطمه نصیری- دخترانه مهریز - ممتاز

 

پایه دوم دختران:

نرگس آذرنوش- دخترانه شهید چمران - رتبه 1
سیده نازنین زهرا ابراهیمی - دخترانه مهریز- رتبه2
هستی خواجه علی - دخترانه مهریز - رتبه 3 
نسترن منتظری-دخترانه پاسداران - ممتاز
نرگس رحمانی - دخترانه پاسداران- ممتاز
پریسا بهروزمند- دخترانه شهید چمران - ممتاز

 

پایه سوم دختران:

ستایش انباری - دخترانه پاسداران- رتبه1
محیا یوسفی -دخترانه شهید چمران - رتبه 2
ستاره حبوباتی - دخترانه شهید چمران - رتبه 3 
سارا نصیری-دخترانه مهریز- ممتاز
مریم ابویی - دخترانه مهریز- ممتاز
مهدیه حاجی ابول زاده -دخترانه پاسداران- ممتاز

 

پایه چهارم دختران:

زهرا حیدری  -دخترانه شهید چمران - رتبه 1
مریم علی پناه - دخترانه مهریز- رتبه2
زهرا ابوئی -دخترانه پاسداران -رتبه 3
مهدیه نیکوکار - دخترانه شهید چمران- ممتاز
عسل خوانین زاده - دخترانه مهریز - ممتاز
ریحانه حاجی حسینی -دخترانه پاسداران - ممتاز

 

پایه پنجم دختران:

نادیا عاقلان  -دخترانه پاسداران - رتبه 1
سارا تقوی - دخترانه پاسداران- رتبه2
فاطمه نوری -دخترانه شهید چمران - رتبه 3
مهسا خیر اندیش - دخترانه شهید چمران- ممتاز
نازنین فاطمه زارعزاده- دخترانه مهریز - ممتاز
زهرا زارعزاده - دخترانه مهریز - ممتاز

 

پایه ششم دختران:

حدیث کارگر - دخترانه شهید چمران - رتبه 1
بیتا سادات بنی فاطمه - دخترانه مهریز- رتبه2
هانیه خباز - دخترانه مهریز - رتبه 3 
نگین السادات تقوی- دخترانه شهید چمران - ممتاز
یکتا فراشاهی - دخترانه پاسداران- ممتاز
کیمیا دانایی فر - دخترانه پاسداران - ممتاز

 

پایه اول پسران:

محمد صدرا  نامدان- پسرانه شهید چمران - رتبه 1
مهدیار دهقانی - پسرانه شهید چمران - رتبه2
علیرضا هنری - پسرانه پاسداران - رتبه 3 
محسن زارع- پسرانه پاسداران - ممتاز
ابوالفضل نیک اختر - پسرانه رمضانی- ممتاز
ابوالفضل سلیمان زاده - پسرانه رمضانی- ممتاز
محمد امین معتمدی- پسرانه مهریز - ممتاز
محمد طاها زارع میرک آباد- پسرانه مهریز - ممتاز

 

پایه دوم پسران:

سامان شیرمحمدی- پسرانه شهید چمران - رتبه 1
ایلیا دشتی - پسرانه پاسداران - رتبه 2 
محمد رضا حاجی زاده - پسرانه رمضانی- رتبه 3
پرهام مزیدی- پسرانه پاسداران - ممتاز
امیر علی فصاحت- پسرانه شهید چمران - ممتاز
ماهان مدیر نان ساز - پسرانه رمضانی- ممتاز
محمد امین زارع زاده - پسرانه مهریز - ممتاز
علی اصغر احمد زاده - پسرانه مهریز - ممتاز

 

پایه سوم پسران:


علی رضایی - پسرانه پاسداران - رتبه 1 
سهیل سلطانی- پسرانه شهید چمران - رتبه 2
محسن دهقان - پسرانه شهید چمران - رتبه3
محمد عرفان بابائی- پسرانه مهریز - ممتاز
سید دانیال مهر وکیلی- پسرانه مهریز - ممتاز
محمد محمدی - پسرانه رمضانی - ممتاز
امیرمسعود بینادار - پسرانه رمضانی- ممتاز
سیدمحمدیاسین حسینی پور- پسرانه شهید چمران - ممتاز
امیر حسین قهوه چی- پسرانه پاسداران - ممتاز
متین زرگرچی- پسرانه پاسداران - ممتاز

 

پایه چهارم پسران:

محمد معین معظمی - پسرانه شهید چمران - رتبه 1 
پارسا دهقانی- پسرانه شهید چمران - رتبه 2
علی احمدزاده - پسرانه رمضانی - رتبه3
محمدمهدی رحیمی- پسرانه مهریز - ممتاز
محمد امین کمالیان- پسرانه مهریز - ممتاز
محمد عماد دهقانی زاده- پسرانه رمضانی - ممتاز
سید امیر حسین میزان عدل-پسرانه پاسداران - ممتاز
محمدحسین عبدی نسب - پسرانه پاسداران- ممتاز
 
 
 
پایه پنجم پسران:
امیرحسین د هقان نیری- پسرانه رمضانی- رتبه 1 
یاسین دهقانی زاده- پسرانه مهریز - رتبه 2
پارسا منصوری - پسرانه رمضانی - رتبه3
علیرضا امیری- پسرانه پاسداران - ممتاز
حسام حیدری پور- پسرانه پاسداران - ممتاز
امیر علی حاجی یوسفی- پسرانه شهید چمران- ممتاز
وحید رضا زارع-پسرانه  شهید چمران - ممتاز
امیرحسین غفوری زاده  - پسرانه مهریز- ممتاز
 
 
پایه ششم پسران:
علی آذرباد - پسرانه پاسداران- رتبه 1 
محمدباقر چاکری- پسرانه شهید چمران - رتبه 2
محمد عرفان دهقانی زاده - پسرانه رمضانی - رتبه3
ابوالفضل زارع زاده - پسرانه مهریز - ممتاز
علی محمد زارع زاده- پسرانه مهریز - ممتاز
سبحان منتظری- پسرانه رمضانی - ممتاز
علی انتظار بقیه الله-پسرانه شهید چمران - ممتاز
امیرحسین تیموری -پسرانه شهید چمران- ممتاز
امیرعلی شیرانیان-پسرانه پاسداران- ممتاز
 
 

تعداد مشاهده (352)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اعلام نتایج نهایی چهارمین دوره مسابقات کامپیوتر"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید