21 مهر 1398

بازدید قائم مقام جامعه تعلیمات اسلامی یزد از مدارس مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء(ع) واحد مهریز

مولف: ظریف-روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

بازدید قائم مقام جامعه تعلیمات اسلامی یزد از مدارس مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء(ع) واحد مهریز

طی بازدیدی قائم مقام و معاونت آموزشی جامعه تعلیمات اسلامی یزد از مجموعه مدارس مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء(ع) واحد مهریز بازدید بعمل آوردند .

در این بازدید که علاوه بر معاونت آموزشی ، مسئولین واحدهای آموزش، فناوری و روابط عمومی نیز ایشان را همراهی می نمودند . از امکانات آموزشی ، فناوری و روابط عمومی بازدید بعمل آمده و سپس  مدیران مدارس مهریز در خصوص برنامه ها و فعالیت های تدوین شده برای سال تحصیلی جدید توضیحاتی ارائه نمودند .

انجام فعالیت های ناب در زمینه تربیتی بویژه در خصوص طرح  شاخصه های شخصیت و نیز طرح  نو آورانه آموزشی از جمله مواردی بود که مدیران بدان اشاره نمودند .

در این بازدید کاظم رئوف قائم مقام و معاونت آموزشی جامعه تعلیمات اسلامی یزد ضمن تشکر از زحمات مدیران ، همراهی و تلاش ایشان را در راستای ارتقاء دستاوردهای مدارس مجموعه قابل تحسین قلمداد نموده و افزود : رمز توفیقات مدارس جامعه تعلیمات اسلامی یزد در قالب 18 اموزشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی ، همدلی و همراهی مدیران و نیز وحدت رویه مدارس واحد های گوناگون مجموعه  شامل واحدهای آموزشی یزد (  اسلامی رمضانی ، شهید چمران ، پاسداران ) ، مهریز و ابرکوه می باشد که تحت لوای جامعه تعلیمات اسلامی به انجام فعالیت های آموزشی و بویژه تربیتی تأثیرگذار می پردازند . 

امید آن داریم که  ان شاء الله در آینده بیش از پیش شاهد موفقیت های چشمگیر دانش آموزان مجموعه در حیطه های مختلف ، آموزشی، فرهنگی و هنری، قرآنی ، ورزشی و ... باشیم .

تعداد مشاهده (225)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بازدید قائم مقام جامعه تعلیمات اسلامی یزد از مدارس مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء(ع) واحد مهریز"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید