جشنواره تجلیل ار برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری

جشنواره تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری مجموعه مدارس جامعه تعلیمات اسلامی یزد برگزیده در مراحل شهرستان ، استان و کشور برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی جامعه تعلیمات اسلامی یزد ، جشنواره تجلیل از دانش آموزان برگزیده دختر مدارس مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء (ع) در مسابقات فرهنگی ، هنری با حضور مدیریت مجموعه ، معاونت تربیتی ، جمعی از مدیران ، دانش آموزان و خانواده هایشان در محل آمفی تئاتر دبستان دخترانه واحد شهید چمران برگزار گردید . 

در ابتدای این مراسم احمدآبائی معاونت تربیتی جامعه تعلیمات اسلامی یزد به ایراد سخن پرداخت و در انتها ی برنامه علی اکبر رئوف  مدیریت مجموعه ضمن تقدیر از برگزیدگان  در بخشی از سخنان خود  بیان داشتند: یکی از مهمترین عوامل توفیق در هر امری احترام به والدین بویژه مادر  است و رمز موفقیت بزرگان همواره تربیتی است که از سوی مادر صورت گرفته ، پس دختران ما که همان مادران فردا هستند باید قدر خود را دانسته و با پرورش خصلت های نیکو، ابتدا شخصیت خود را تعالی بخشیده و همراه با آن جامعه را رشد دهند  . در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از دانش آموزان برگزیده از مربیان تربیتی مدارس نیز تقدیر بعمل آمد . 


جشنواره- فرهنگی هنری- دختران - جامعه تعلیمات اسلامی یزد

نظرات کاربران

avatar
یکی از بچه های مدرسه

با عرض سلام لطفا عکس های دسته جمعی رو که آخر سال گرفتیم بذارید توی سایت مجتمع با تشکر