دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با مدیریت جامعه تعلیمات اسلامی یزد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ضمن حضور در دفتر مرکزی جامعه تعلیمات اسلامی یزد با پیشکسوت فرهنگی حوزه تعلیم و تربیت استان دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی جامعه تعلیمات اسلامی یزد در این دیدار صمیمی عباسعلی دانافر  طی سخنان کوتاهی، با تبریک دهه فجر، از تلاش و زحمات علی اکبر رئوف بعنوان پیشکسوت فرهنگی و مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان صحت، تندرستی و سلامتی را خواستار شد.

وی با اشاره به نقش مهم پیشکسوتان فرهنگی استان در پیشبرد برنامه های حوزه تربیت در آموزش و پرورش، از مدیریت جامعه تعلیمات اسلامی یزد خواست تا در ارائه پیشنهادات،طرح ها و برنامه های تربیتی ،اداره کل آموزش و پرورش استان یزد را همراهی نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این دیدار همچنین مژده حذف آزمون مدارس استعدادهای درخشان ، نمونه دولتی و مدارس خاص را داد و خاطر نشان ساخت با این رویکردی که وزارتخانه در پیش گرفته است ،امید آن داریم تا با کم کردن فشار درسی بر روی دانش آموزان، زمینه مساعد اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  بیش از پیش فراهم و عرصه برای رشد و شکوفایی استعداد های دانش آموزان را بوجود آید. 

گفتنی است : پنجم بهمن ماه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش یزد با حضور «یوسف نجفی» معاونت حقوقي و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

در این مراسم از زحمات احمد شیرزاد مدیرکل پیشین آموزش و پرورش یزد تقدیر و عباسعلی دانافر به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان یزد معرفی شد. 

دانافر پیش از این مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد را به عهده داشته است.

 

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد - دانا فر

نظرات کاربران