برگزاری صبحگاه ایثار و شهادت در دبیرستان دخترانه حضرت سیدالشهداء (ع)

همزمان با روز بسیج دانش آموزی صبحگاه مشترک دانش آموزی " ایثار و شهادت " دردبیرستان دخترانه مجتمع آموزشی حضرت سید الشهدا (ع) واحد چمران برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم دانش آموزان با ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهید محمد حسین ذوالفقاری شهید شاخص دانش آموزی کشور در سال تحصیلی جاری، یاد و خاطره 36 هزار دانش آموز شهید ، شهید فهمیده و شهید ذوالفقاری را گرامی داشتند .

دراین مراسم فرمانده ناحیه مقاومت روح الله یزد درسخنانی با گرامیداشت هفته بسیج دانش اموزی به شعار این هفته با عنوان دانش آموز انقلابی ، مدرسه انقلابی اشاره کرد و گفت : دانش آموزان ایران اسلامی تحت هیچ شرایطی در مقابل تهاجمات و تهدیدات دشمن منفعل نیستند وهمیشه پای انقلاب ایستاده و خواهند ایستاد .

زارع کمالی افزود: نسل چهارم  انقلاب نشان داده است که  همچون نسل اول انقلاب پای دررکاب ارزش ها ی انقلاب  اسلامی ایستاده است و خواهد ایستاد  و  آماده جانفشانی در راه این ارزش ها همچون شهدای انقلاب هستند که نمونه های بارز آن را امروز  ما می توانیم در جوانانمان همچون جوانان مدافع حرم نظیر شهید محسن حججی ببینیم  امروز دانش آموزان ما با صبر با هوشیاری با بصیرت  و با گوش به فرمان ولایت بودن  در این راستا ایستاده اند و  با  همین مولفه ها  دشمن را به زانو در خواهند آورد .

 شایان ذکر است :خیر مقدم  و خوش آمد گویی قائم مقام جامعه تعلیمات اسلامی یزد ، قرائت مقاله ، اجرای سرود همگانی بسیج ، برپائی نمایشگاه از آثار شهدای بسیج دانش آموزی و ...از دیگر برنامه های این مراسم بود .

 گفتنی است : دراین مراسم معاونین اداره کل آموزش و پرورش ، مدير و كارشناسان اموزش و پرورش ناحيه دو يزد ، سازمان بسیج دانش آموزی ، ناحیه بسیج روح الله و ...حضور داشتند.

صبحگاه انتظار- دبیرستان دخترانه - مجتمع سیدالشهداء

نظرات کاربران

avatar
نرگس

چه عالی و باشکوه