اختتامیه مسابقات کامپیوتر

مراسم اختتامیه مسابقات کامپیوتر ویژه مقطع ابتدایی در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 1397 با دعوت از کلیه ی دانش آموزان راه یافته به مرحله ی نهایی به همراه والدینشان، مدیران مدارس و مربیان کامپیوتر برگزار گردید.

مراسم اختتامیه مسابقات کامپیوتر ویژه مقطع ابتدایی در تاریخ24 اردیبهشت ماه 1397 در سالن آمفی تئاتر دبستان پسرانه شهید چمران با حضور مدیریت جامعه تعلیمات اسلامی یزد، تنی چند از مدیران مدارس و مربیان کامپیوتر، کلیه دانش آموزان راه یافته به مرحله ی نهایی و اولیاء ایشان برگزار گردید و از نفرات برگزیده و دبیران کامپیوتر تقدیر به عمل آمد.
این مراسم با سخنرانی جناب آقای علی اکبر رئوف مدیر جامعه تعلیمات اسلامی یزد، گزارش تصویری روند اجرایی مسابقات، مولودی خوانی، مسابقه ی فرهنگی- تفریحی ویژه ی دانش آموزان و اهدای جوایز همراه بود.
جهت تماشا گزارش تصویری روند اجرایی مسابقات کلیک نمائید.
در ادامه شاهد اسامی برگزیدگان به همراه عکس هایی از مراسم خواهید بود:
خانواده های محترم برگزیدگان جهت دریافت عکس های بیشتر می توانید به معاون فناوری آموزشگاه مراجعه نمایند.

اسامی دانش آموزان برگزیده مسابقات کامپیوتر (پسرانه)

دانش آموز منتخب

رتبه

آموزشگاه

پایه تحصیلی

رشته

آريا دستجردي

ممتاز

دبستان پسرانه شهید چمران

اول

نرم افزار paint

امیرحسین زارعیان

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

ابوالفضل مهمان نواز

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

محمد محراب ناظميان

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

علی نصیریان

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

محمدرضا حاجي زاده

سوم

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

کسری سلطانی

دوم

دبستان پسرانه شهید چمران

میثم صادقیان

اول

دبستان پسرانه پاسداران

اميرحسين آرين

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

دوم

نرم افزار Word

محمد سبحان رعيتي

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

امیر علی زارع زاده

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

حسام شاكري

ممتاز

دبستان پسرانه شهید چمران

اميرمحمد صديقي

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

اميرحسين خبرگي

سوم

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

محمد عرفان بابایی

دوم

دبستان پسرانه مهریز

اميرعلي تولايي

اول

دبستان پسرانه شهید چمران

آرمان زارع زاده

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

سوم

نرم افزار Powerpoint

شايان سالاري

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

احسان صابري

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

محمد طاها طالبي

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

محمد امین کمالیان

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

محمد مهديار يزديان

سوم

دبستان پسرانه شهید چمران

محمدپويا زارع

دوم

دبستان پسرانه پاسداران

پدرام خاندل

اول

دبستان پسرانه شهید چمران

اميرحسين دشت ابادي

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

چهارم

نرم افزار photoshop

اميرحسين دهقان نيري

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

علی زارع بیدکی

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

ميلاد طيب نيا

ممتاز

دبستان پسرانه شهید چمران

محمدمهدي عمويي

ممتاز

دبستان پسرانه شهید چمران

ياسين زارع بيدكي

سوم

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

ابوالفضل سعيدپور

دوم

دبستان پسرانه پاسداران

محمد ماهان دهقانی زاده

اول

دبستان پسرانه مهریز

محمد دهقان

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

پنجم

نرم افزارExcel

محمد عرفان دهقانيزاده

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

علی محمد زارع زاده

ممتاز

دبستان پسرانه مهریز

محمدامين زارع زاده

ممتاز

دبستان پسرانه پاسداران

سجاد شيرانيان

ممتاز

دبستان پسرانه اسلامی رمضانی

محمدعرفان خاني زاده

سوم

دبستان پسرانه پاسداران

محمدامين شريعتي

دوم

دبستان پسرانه شهید چمران

علي امرالهي

اول

دبستان پسرانه شهید چمران


اسامی دانش آموزان برگزیده مسابقات کامپیوتر (دخترانه)

دانش آموز منتخب

رتبه

نام مدرسه

پایه تحصیلی

رشته

سیده نازنین زهرا ابراهیمی

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

اول

نرم افزار paint

فرناز حياتي

ممتاز

دبستان دخترانه شهید چمران

ثنا شکری

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

كيانا لطيف

سوم

دبستان دخترانه شهید چمران

ناديا مهرابي

دوم

دبستان دخترانه پاسداران

 هستي مرتضايي

اول

دبستان دخترانه پاسداران

آیدا جهازی

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

دوم

نرم افزار Word

باران زارع

ممتاز

دبستان دخترانه شهید چمران

ثنا عليزاده

ممتاز

دبستان دخترانه شهید چمران

آويسا اويسي

سوم

دبستان دخترانه پاسداران

سارا نصیری

دوم

دبستان دخترانه مهریز

ستايش انباري

اول

دبستان دخترانه پاسداران

یکتا اسماعیلی

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

سوم

نرم افزار Powerpoint

سارينا السادات آقابزرگي

ممتاز

دبستان دخترانه پاسداران

مریم علی پناه

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

نيلوفر شرقيان

سوم

دبستان دخترانه پاسداران

مهديه نيكوكار

دوم

دبستان دخترانه شهید چمران

آوا خياطيان

اول

دبستان دخترانه شهید چمران

بهاره اكبرنيا

ممتاز

دبستان دخترانه پاسداران

چهارم

نرم افزار photoshop

نازنین فاطمه زارع زاده

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

فاطمه السادت شمس الديني

ممتاز

دبستان دخترانه پاسداران

فاطمه غلامی

سوم

دبستان دخترانه مهریز

فاطمه دهقان

دوم

دبستان دخترانه شهید چمران

مهسا خيرانديش

اول

دبستان دخترانه شهید چمران

بیتا السادات بنی فاطمه

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

پنجم

نرم افزارExcel

كيميا دانايي فر

ممتاز

دبستان دخترانه پاسداران

مریم دهقانی زاده

ممتاز

دبستان دخترانه مهریز

هانيه سادات هاشمي

سوم

دبستان دخترانه شهید چمران

فاطمه هادي زاده

دوم

دبستان دخترانه پاسداران

حديث كارگر

اول

دبستان دخترانه شهید چمران

اختتامیه مسابقات

نظرات کاربران